KAHKAHA YOGASININ 5 FAYDASI

Duygu Durumunu Yükseltir

Kahakaha Yogası beyin hücrenizden endorfin salgılatarak dakikalar içinde havanızı değiştirebilir. Bu iyi hissettirir ve iyi hissediyorsanız her şeyi de iyi yaparsınız. Tüm gün boyunca neşeli olursunuz

Sağlık Kazanımları

Kahkaha Yogası stresi azaltır ve bağışıklı sistemini güçlendirir. Bağışıklığınız güçlüyse kolay kolay hasta olmazsınız ve kronik sağlık sorunlarınız varsa daha hızlı iyileşmesine yardım eder

İş Hayatına Katkıları

Beynimiz en iyi durumda çalışmak için %25 daha fazla oksijene ihtiyaç duyar. Kahkaha egzersizleri beden ve beyin oksijen alımını yükseltebilir, bu da etkinlik ve performansta artışa neden olur. Daha enerjik hisseder ve yorgunluk hissetmeden normalde çalıştığınızdan daha uzun süre çalışabilirsiniz.

Sosyal Bağlayıcı

Hayatın kalitesi, arkadaş ve ilişkilerimizin kalitesine bağlıdır. Kahkaha harika bir şekilde insanları bağlar ve paylaşımcı, umursayan nice arkadaşlar kazandırır.

Zorluklara Gülmek

İşler yolundayken herkes güler. Kahkaha yogası ilse zorlu zamanlarda da nedensiz gülebilmeyi öğretir. İnsanlara koşullardan bağımsız olarak olumlu zihinsel tutumlarını koruyarak mücadele etmelerine yardımcı olur.

 

Yaşasın Kahkaha….

Gelin Hayalhanesi’nde kahkahalarımız buluşsun

 

Sevgi ve aşk’la

 

Özlem Çetinkaya

Dengeli Yaşam Rehberi

Kahkaha Yogası Lideri